صفحه اصلی / قالب / رپورتاژ آگهی: تعمیرات لوازم خانگی زیمنس

رپورتاژ آگهی: تعمیرات لوازم خانگی زیمنس

شیوه درست جارو کشیدن

شاید برای اولین بار این مطلب را خوانده اید برای شما مسخره باشد که شیوه درست جارو کشیدن چگونه است . اما در نگاه کلی می توان گفت که از بین بردن گرد و غبار و آلودگی در هوای شهرها کار آسانی نیست به همین منظور برای اینکه شما با این کار آشنا شوید تا آخر مقاله با ما همراه باشید .

جاروبرقی مناسب را انتخاب کنید

امروزه جاروبرقی های متفاوتی در بازار موجود می باشد . از جاروبرقی های ایستاده تا جاروبرقی های مخزن دار و دستی ، همه ی این دستگاه ها به یک شکل ساخته نمی شوند ، بنابراین مهم است که یک جارو را انتخاب کنید که به اندازه کافی پاسخگوی نیازهای فرش شما باشد . در صورتی که درست انتخاب نکنید دستگاه شما دچار خرابی می شود یکی از برندهایی که ما به شما پیشنهاد می کنیم برند زیمنس است که در صورت خرابی ما می توانیم به تعمیر جاروبرقی زیمنس شما بپردازیم تا شما دچار مشکل نشوید .

 

اگر قصد خرید فرش جدیدی برای خانه خود دارید ، با تولید کننده ی فرش تماس بگیرید و چک کنید تا ببینید که آیا ویژگی های پیشنهادی خاصی برای فرش جدید شما وجود دارد یا خیر . به عنوان مثال ، فرش های نرم جدیدی که امروزه بسیار پرطرفدار هستند ممکن است نسبت به موکت های سنتی به نوع دیگری از جاروبرقی نیاز داشته باشند .

برس چرخان

بسیاری از جاروبرقی ها دارای یک برس چرخان هستند که برای تحریک الیاف فرش طراحی شده است تا به جدا کردن خاک در عمق پرزهای فرش کمک کند ، این ویژگی در بسیاری از فرش های پرزدار مفید است اما می تواند به فرش هایی با سبک های خاص آسیب برساند .

انواع گلیم نباید با برس های چرخان جارو شوند ، زیرا این کار می تواند الیاف را شل کرده و باعث شود که گره ها ظاهر پرزدار داشته باشند . همچنین اگر یک رشته الیاف کوچک وجود داشته باشد که از گره ها آویزان باشد ، می تواند دور میله برس بپیچد و با چنان نیرویی کشیده شود که از چندین ردیف خارج شود و باعث نخ کش شدن فرش شود .

اگر رشته های بلند الیاف در برس گیر کند . میله های برس می تواند به فرش های پرز بلند نیز آسیب برساند . فرش های ساخته شده از الیاف طبیعی مانند پشم نیز هرگز نباید با برس جارو شوند .

اگر شما هر یک از این نوع فرش‌ها رادارید، یک جاروبرقی با میله‌ی برس انتخاب نکنید، یا یک جاروبرقی را انتخاب کنید که امکان خاموش کردن برس را داشته باشد، درنتیجه جاروبرقی فقط با استفاده از مکش کار می‌کند.

قبل از اینکه به ادامه این موضوع بپردازیم همان گونه که گفتیم زیمنس یکی از تولید کننده های مطرح در جهان می باشد چنانچه شما نیاز به تعمیر مایکروفر زیمنس خود دارید می توانید به ما اعتماد کنید .

ارتفاع قابل تنظیم یکی از ویژگی‌های رایج در جاروبرقی، ارتفاع قابل تنظیم است و اگر بیش از یک نوع فرش در خانه خود داشته باشید این ویژگی یک ایده‌ی خوب است. برای حفظ جریان مناسب هوا و اطمینان از بهترین مکش، ممکن است فرش‌های مختلف به ارتفاعات مختلف جاروبرقی نیاز داشته باشند. ارتفاع توصیه‌ شده توسط سازنده‌ی جاروبرقی را برای نوع خاص فرش خود تنظیم کنید. در صورت رعایت نکردن تمام موارد فوق دستگاه شما خراب می شود و شما نیاز به تعمیرات لوازم خانگی خود دارید . 

روش صحیح

قبل از شروع به جارو کردن فرش خود، به دنبال اشیاء کوچک روی فرش که برای جارو کردن با جاروبرقی بزرگ هستند (مانند قطعات کوچک اسباب‌ بازی، سکه، گیره کاغذ و غیره) بگردید. این چیزها را باید با دست برداشت تا از گیرکردن احتمالی آن‌ها در جاروبرقی و اختلال درمکش یا آسیب رساندن به جارو جلوگیری شود.

هنگامی که فرش خود را جارو می کنید ، جاروبرقی به آرامی به جلو و عقب حرکت دهید . هنگامی که کارهای و وظایف بی شمار دیگری وجود دارد که مستلزم این است که کارها را در مدت کوتاهی انجام دهید ، ممکن است وسوسه شوید که جاروبرقی را تا حدی که می توانید سریع حرکت دهید تا کار جاروکشی را سریع تر انجام دهید . با این وجود ، این کار به دستگاه زمان کافی برای برداشتن تمام چیزهایی که در الیاف فرش وجود دارند را نمی دهند و بنابراین موثر نخواهد بود .

گود دانلود_حس خوب دانلود


دانلود قالب

این مطالب را نیز ببینید!

دانلود Advanced Codecs for Windows 7 / 8.1 / 10 v11.1.5 – کدک مالتی مدیا

دانلود Advanced Codecs for Windows 7 / 8.1 / 10 v11.1.5 – کدک مالتی مدیا

انلود Advanced Codecs for Windows مجموعه ای از کدک های مالتی مدیا مورد نیاز تمامی کاربران ویندوز می باشد …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *